Pozdravljeni,

V četrtek 19.10. in petek 20.10. ob 15. uri bo potekalo klubsko fotografiranje.

Obvezna klubska oprema : rdeče majice in črne kratke hlače

U14 : Šmartno : Interblock

V soboto smo odigrali tekmo s sosedi iz Šmartnega in izgubili z 1:2, žal  po že ( pre )večkrat videnem scenariju v letošnji tekmovalni sezoni.

Fantom nimam kaj za očitat, saj je bila igra, po dokaj težki igralni površini dobra, prav tako želja in borbenost.

Manjka pa nekaj kvalitete in kanček sreče, ki nas v letošnji sezoni iz neznanega razloga " še ni obiskala ".

trener Boris

U17: Olimpija : Interblock ( 1:1)

Nogometaši selekcije U17 so na težkem gostovanju v Jami za Bežigradom pri Olimpiji iztržili točko.

Veseli me dejstvo, da so se fantje podredili skupnemu cilju in dihali kot ekipa.

V bodoče želimo taktično disciplino in agresivnost v fazi obrambe nadgraditi še z nekoliko več mirnosti in ideje v fazi napada.

Trener Darin

1. liga starejši dečki SNL

NK IB : Gorica 1:2 (0:1)

"  Ne glede na vse negativnosti, ki nas obkrožajo, fantje kažejo karakter in željo a vseeno nam nekaj malega zmanjka za pozitiven rezultat. Tudi tokrat sta tekmo odločili dve prekinitvi po katerih smo prejeli oba gola.
Nahajamo se v zelo neprijetni situaciji, saj je bila to že četrta zaporedna tekma na kateri smo doživeli poraz. Verjamem, da bomo skupaj z fanti ohranili mirno glavo in naredili vse, da se izvlečemo iz negativnega rezultatskega niza."

trener Aleš

U14 : Interblock : Nk Zagorje ( 0:3)

V nedeljo 17.9.  smo na Ježici odigrali prvenstveno tekmo 4. kroga 2. lige starejši dečki, proti moštvu NK Zagorje. Odigrali smo dobro tekmo, kar pa žal ni bilo dovolj, proti fizično močnejši in v večini leto starejši ekipi Zagorja.

Rezultat 0:3 je vsekakor previsok glede na videno, lahko pa pohvalim svoje fante za voljo in željo, pa tudi igro, ki so jo prikazali.

Želim si, da fantje s tako zagnanostjo in voljo trenirajo tudi vnaprej in verjamem, da bo tudi za nas posijalo sonce.

Fantje glave gor in zahvala staršem za vzpodbujanje med tekmo.

trener Boris Horvat

Žalostna nedelja!

U15, U17 in U19 danes izgubili 4:0

Selekciji U17 in U19 sta gostovali v Mariboru, selekcija U15 pa v Bilju.  vse tri ekipe so izgubile z visokim rezultatom 4:0.

Kadetska ekipa je že kmalu po začetku tekme po lastni napaki prejela zadetek in bila skozi celotno srečanje v podrejenem položaju. V drugem polčasu smo nekoliko vzpostavili ravnovesje a žal je bil nasprotnik preveč kvaliteten.

Podobno je bilo tudi pri mladincih, ki pa so bili v prvem času povsem enakovredni ekipi, ki nastopa v mladinski ligi prvakov. V drugem polčasu je nasprotna ekipa pokazala svojo pravo moč in hitro kaznovala vsako napako.

Aleš Mežnaršič za U15:
Gostilna Kogoj Bilje:NK Interblock 4:0 (2:0)

" Po dveh zaporednih zmagah smo z optimizmom in samozavestjo pogledovali proti tekmi z ND Bilje, toda na žalost je vse ostalo le pri besedah in ne dejanjih. Nasprotnik nas je nadigral z agresivno in odločno igro in zasluženo zmagal. Mi se bomo morali zavedati, da brez trdega boja, tekem ne bomo mogli niti igrati, kaj šele razmišljati o pozitivnem rezultatu."