Novice

V 25. krogu 1. SKL in 1. SML smo na Ježici gostili nasprotnike iz Gorice. Ker sta bili to predzadnji tekmi spomladanskega dela lige, je bilo potrebno tekmi končati s čim večjim številom točk.

U15: Pomembna zmaga proti Kopru!

V soboto, 19.5.2018, je fante U15 čakala pomembna tekma s FC Koper, ki na skupni lestvici zaseda visoko 4. mesto. Zaradi boja za obstanek v ligi so morali fantje pokazati odlično igro z močnim, favoriziranim nasprotnikom. Poraza si tokrat niso smeli privoščiti.

U15: Remi proti ekipi NK Bilje

V sredo, 25.4.2018, smo na domačem igrišču gostili ekipo NK Gostilna Kogoj Bilje, ki je trenutno na 12. mestu. Ker Interblock na lestivici zaseda 13. mesto, je bila tekma še toliko bolj pomembna. Fantje si poraza niso smeli privoščiti in so igrali z upanjem na zmago.

V 23. krogu 1. SKL in 1. SML smo na našem igrišču gostili Olimpijo.

Zmaga U13 in U15!

Za selekciji U13 in U15 je bil prejšnji konec tedna zelo uspešen. Fantje U13 so slavili v gosteh, selekcija U15 pa je na domačem terenu premagala Brinje.

U13: Poraz proti Iliriji

Selekcija U13 se je v 15. krogu 1. lige - Mlajši dečki pomerila z ND Ilirija. Žal so bili tokrat nasprotniki premočni.

Končni rezultat: ND Ilirija ( 6 : 0 ) NK Interblock

U15: Tokrat domov odšli brez točk

V nedeljo, 15.4.2018, je selekcija U15 gostovala v Dekanih v sklopu 21. kroga Lige U15 Zahod. Ekipa je kljub borbenosti domov odšla brez točk. Že v 8. minuti so Dekani povedli z 1:0. Interblock si je prizadeval za izenačenje rezultata, a jim to tokrat ni uspelo. Tekma se je končala z zmago nasprotnika.

V sklopu 21. kroga 1. SKL in 1. SML smo včeraj na Ježici gostili NK Mura

KADETI

Fantje so tekmo začeli odlično, saj je že kmalu po začetku tekme padel prvi gol. V 12. minuti je za vodstvo Interblocka z 1:0 zadel Žan Debeljak. Rezultat je ostal nepremenjen vse do 79. minute, v kateri je Kristian Dakič vodstvo Interblocka povečal na 2:0. Tekma se je tako končala s pomembno zmago NK Interblocka proti 8. uvrščenemu NK Mura.

V 15. krogu se je ekipa U14 v soboto, 14.4.2018, pomerila z NK Zagorje.

Fantje so tekmo začeli solidno in prvi polčas se je končal z neodločenim izidom. V drugem polčasu so nasprotniki pokazali premoč na igrišču in v 67. minut zadeli za vodstvo z 1:0. Že dve minuti zatem so svoje vodstvo še povečali in tekma se je žal končala z zmago nasprotnika.

U13: Remi proti Slovanu

V nedeljo, 8.4.2018, je selekcija U13 odigrala tekmo 14. kroga z NK Slovan.

V 27. minuti prvega polčasa je nasprotnik zatresel našo mrežo in polčas se je tako končal z prednostjo NK Slovana z 1:0. Drugi polčas je Interblock začel bolj agresivno in po nekaj minutah zadel za izenačenje rezultata na 1:1, gol je zadel Dino Kojić. Rezultat se ni spremenil vse do konca tekme in igra se je končala z remijem.