Novice

U14 : Interblock : Nk Zagorje ( 0:3)

V nedeljo 17.9.  smo na Ježici odigrali prvenstveno tekmo 4. kroga 2. lige starejši dečki, proti moštvu NK Zagorje. Odigrali smo dobro tekmo, kar pa žal ni bilo dovolj, proti fizično močnejši in v večini leto starejši ekipi Zagorja.

Rezultat 0:3 je vsekakor previsok glede na videno, lahko pa pohvalim svoje fante za voljo in željo, pa tudi igro, ki so jo prikazali.

Želim si, da fantje s tako zagnanostjo in voljo trenirajo tudi vnaprej in verjamem, da bo tudi za nas posijalo sonce.

Fantje glave gor in zahvala staršem za vzpodbujanje med tekmo.

trener Boris Horvat

Žalostna nedelja!

U15, U17 in U19 danes izgubili 4:0

Selekciji U17 in U19 sta gostovali v Mariboru, selekcija U15 pa v Bilju.  vse tri ekipe so izgubile z visokim rezultatom 4:0.

Kadetska ekipa je že kmalu po začetku tekme po lastni napaki prejela zadetek in bila skozi celotno srečanje v podrejenem položaju. V drugem polčasu smo nekoliko vzpostavili ravnovesje a žal je bil nasprotnik preveč kvaliteten.

Podobno je bilo tudi pri mladincih, ki pa so bili v prvem času povsem enakovredni ekipi, ki nastopa v mladinski ligi prvakov. V drugem polčasu je nasprotna ekipa pokazala svojo pravo moč in hitro kaznovala vsako napako.

Aleš Mežnaršič za U15:
Gostilna Kogoj Bilje:NK Interblock 4:0 (2:0)

" Po dveh zaporednih zmagah smo z optimizmom in samozavestjo pogledovali proti tekmi z ND Bilje, toda na žalost je vse ostalo le pri besedah in ne dejanjih. Nasprotnik nas je nadigral z agresivno in odločno igro in zasluženo zmagal. Mi se bomo morali zavedati, da brez trdega boja, tekem ne bomo mogli niti igrati, kaj šele razmišljati o pozitivnem rezultatu."

U15Z: Nova zmaga

V sredo 13.9.2017 je selekcija U15 zabeležila novo zmago proti Jadran Železničar.

Zmagoviti gol je v 5. minuti dosegel Lan Pogačar.

#GremoIB

SML/SKL: Proti novincu le točka

V 5. krogu SML in SKL remi in poraz proti Radomljam.

U15: Proti Trigavu prva zmaga

V 6. krogu lige U15 zahod je Interblock premagal Triglav z 1:0.

Remi za nadaljevanje niza

V 3. krogu Regionalne Ljubljanske lige sta se Dob in Interblock razšla z rezultatom 1:1.

SML/SKL: Remi mladincev, smola kadetov

V zaostalih tekmah 3. kroga SML in SKL je Interblock izgubil in remiziral z Domžalami.

Zmaga za skok na vrh

V 2. krogu Regionalne Ljubljanske lige je Interblock premagal Belo krajino s 3:0.

Sezono odprli z zmago

Interblock je v 1. krogu Regionalne Ljubljanske lige v gosteh premagal Kresnice z 1:0.

U15: V drugem krogu prvi poraz

V 2. krogu lige U15 zahod je Interblock izgubil proti Iliriji z 0:2.