SML/SKL: Deset golov mladincev, Pušnik šestkrat strelec!

V 17. krogu SML je Interblock doma z neverjetnih 10:0 premagal Krško!

SML: Interblock : Krško 10:0 (2:0)
Pušnik (5, 10, 59, 75, 79, 87), Bašić (48), Strajnar (57), Bosnić (81), Kunič (82)

Interblock: Cvijić, Strajnar, Muratagić, Frelih, Stariha Laban, Paradiž (69. Švab), Filip (62. Perko), Pušnik, Velić (78. Triler), Bašić (62. Kunič), Korica (62. Bosnić); trener: Karapetrović

Interblockova ekipa do 19 let je zabeležila zgodovinsko zmago, še drugi v spomladanskem delu sezone. Po prvem polčasu ni kazalo na takšno katastrofo gostov, pa čeprav je IB z dvema zgodnjima goloma Nejca Pušnika hitro povedel z 2:0. Tekma je bila odločena kmalu po odmoru, ko je po podaji Pušnika na 3:0 povišal Amir Bašić, 11 minut kasneje pa je po kombinaciji z Alexom Velićem svoj drugi gol v sezoni dosegel Nejc Strajnar. Sledil je hat-trick Pušnika, ki je bil sam pred vratarjem potem, ko je visoko žogo nasprotniku ukradel Andraž Paradiž. Kapetan Interblocka pa je po svojem tretjem golu nadaljeval z nezaustavljivo predstavo. V 75. in 79. minuti je zadel še dvakrat, na 8:0 je povišal Kenen Bosnić, po podaji Pušnika pa je gol popoldneva za 9:0 zadosegel bil Domen Kunič, ki je žogo s silovitim volejem zabil pod prečko. Časa je bilo dobolj zaše deseti gol Interblocka, dosegel ga je seveda Pušnik. Žogo je pospravil v mrežo po predložku Nika Trilerja in se tako kar šestkrat vpisal med strelce!

SKL: Interblock : Krško 0:1 (0:1)

Interblock: Krošelj, Delić (41. Abazaj), Gantar, Ahmetaj (41. Pucelj), Pajnkihar, Ćufurović, Vešner Tičić, Ristić (25. Hudin), Jusufagić, Kosi, Čož; trener: Lazić

Kadetska ekipa pa je doživela še drugi poraz v drugem delu sezone, tudi tokrat minimalnega. Za novo ničlo je bil kriv predvsem slab prvi polčas, ko Interblock ni našel odgovora na agresivno igro gostov. V drugem delu je bila slika drugačna in Ljubljančani bi si zaslužili vsaj točko. Najlepši priložnosti za izenačenje sta zapravila Demirel Jusufagić in Žan Hudin.