U15: Druga tekma, druga zmaga

19 Marec 2017 Objavil:

Interblockova ekipa do 15 let je v 17. krogu lige U15 zahod premagala Bilje s 3:1.

U15Z: Interblock : Bilje 3:1 (3:0)
Ostojić (26), Debeljak (28), Milinović (33)

Interblock: Lubej Fink (58. Kanurić), Bajrić, Kenjar, M. Mitrović, Pajmon, D. Mitrović, Mulej (50. Jovičević), Debeljak, Milinović (50. Dimc), Ostojić, Rep (58. Plahuta); trener: Mežnaršič

Drugi spomladanski krog je še drugič prinesel tri točke Interblocku. Na prvi domači tekmi v drugem delu sezone lige U15 zahod so na Ježici padle Bilje. Vodstvo je v 26. minuti z izjemno izvedenim prostim strelom prinesel prvi strelec lige Filip Nikola Ostojić. Le dve minuti kasneje je po lepi akciji natančno meril Žan Debeljak in povišal prednost. Srečanje je bilo odločeno že po dobre pol ure igre, z natančnim strelom je svoj prvi gol v ligi U15 dosegel leto mlajši Luka Milinović.

V nadaljevanju je bilo priložnosti še precej, iz enega redkih napadov pa so gostje dosegli znižujoči gol. Kljub temu zmaga ni bila nikoli vprašljiva.

Interblock še naprej zaseda drugi mesto na lestvici lige. Vodilne Domžale bežijo štiri točke. V naslednjem krogu IB v mestnem obračunu gostuje pri Bravu.