Selekcija do 15 let je v 18. krogu lige U15 zahod premagala Bravo s 5:3.

U15: Bravo : Interblock 3:5 (1:3)
Ostojić (1, 34, 64/11-m, 70/11-m), Pestotnik (5)

Interblock: Lubej Fink, Kenjar, Pestotnik, M. Mitrović, Pajmon, D. Mitrović, Mulej (69. Bajrić), Debeljak (63. Kolar), Ostojić, Milinović (52. Dimc), Rep (57. Savić); trener: Mežnaršič

Interblockova ekipa do 15 let nadaljuje zmagoviti začetek spomladanskega dela. Tokrat je moštvo Aleša Mežnaršiča slavilo na razburljivem ljubljanskem obračunu proti Bravu. Prva tekma mestnih tekmecev se je končala brez golov, na povratni pa jih je padlo kar osem!

Interblock je z golom Filipa Nikole Ostojića povedel že v prvi minuti in bil za nekaj razredov boljši nasprotnik v prvem delu. Že v peti minuti je z lepim lobom prednost povišal Anže Pestotnik, potem pa je sledila velika zapravljivost. En za drugim so se gostje v rdečih majicah sami znašli pred domačim golom, a so Leon Rep, Luka Milinović in drugi velike priložnosti zapravljali. Tako so se namesto visoke prednosti za IB domači vrnili v tekmo z znižujočim zadetkom v 26. minuti. Pred odmorom je vendarle Ostojić po odbiti žogi zadel še enkrat, Darko Mitrović pa je v zadnjih sekundah zadel še vratnico.

V drugem delu pa obrtna slika. Domači so z agresivnostjo prevzeli pobudo in bili boljši nasprotnik, ob dveh kotih pa so dvakrat zadeli v razmaku štirih minut in izenačili na 3:3. V končnici tekme se je Interblock ponovno dvignil in Ostojić je dvakrat preigraval v kazenskem prostoru, domači pa so ga obakrat zaustavljali s prekrški. Dve enajstmetrovki, dva mirna zaključka prvega strelca lige, ki je v tej sezoni zabil že 24 golov.

Interblock po tej zmagi ostaja drugi, štiri točke za Domžalami, ki prihodnji konec tedna prihajajo na Ježico.