V mladinskem finalu MNZ Ljubljana je Bravo s 5:1 premagal Interblock.

Bravo : Interblock 5:1 (2:0)
Bosnić (85)

Interblock: Cvijić, Strajnar (68. Zupančič), Muratagić (55. Švab), Stariha Laban, Frelih, Paradiž, Filip (63. Bosnić), Velić (46. Veselaj), Bašić (55. Perko), Pušnik, Kunič; trener: Karapetrović

Interblocku ni uspelo ubraniti lanskega pokalnega naslova MNZ Ljubljana. Na stadionu ŽAK je bil boljši mestni tekmec Bravo, ki je slavil z visokih 5:1.

V uvodu v srečanje je priložnost za vodstvo IB zapravil Nejc Pušnik, ki je streljal mimo vrat. Bravo je povedel v 26. minuti, ko je po odbiti žogi zadel Tilen Kralj. Priložnost za izenačenje je imel France Frelih, ki je streljal z glavo po podaji Domna Kuniča s prostega strela, a je vrata žogo odbil v kot. Deset minut pred odmorom je prednost povišal Jaka Lapajna.

V drugem polčasu bi Interblock še ujel priključek, če bi po podaji Kuniča zadel Pušnik, a je kapetan z glavo streljal mimo vrat. Tekma je bila odločena z golom Almina Kurtovića v 54. minuti, v izdihljajih tekme pa so padli še trije goli. Dva so dosegli domači, častnega za IB pa je zabil Kenen Bosnić. Bravo je zasluženo slavil in osvojil pokal.