V 21. krogu lige U15 zahod je Interblock premagal Lesce z 2:1.

U15Z: Interblock : Lesce 2:1 (1:1)
D. Mitrović (28, 62)

Interblock: Lubej Fink, Bajrić (58. Kenjar), Kolar, M. Mitrović, Pajmon, D. Mitrović, Debeljak, Mulej (62. Fridl Jarc), Pestotnik (69. Plahuta), Dimc (53. Savić), Rep; trener: Mežnaršič

Interblock ne popušča v boju za naslov prvaka v ligi U15 zahod. Čeprav brez prvega strelca Filipa Nikole Ostojića, ki v teh dneh z reprezentanco nastopa na turnirju v Italiji, so varovanci Aleša Mežnaršiča zmagali še petič na zadnjih šestih tekmah.

Začelo se sicer ni po načrtih, gostje so z enajstmetrovke povedli v 13. minuti, a se domači niso ustavili. Od samega začetka so namreč prevladovali v polju in izenačili v 28. minuti, ko je s prostega strela izenačil Darko Mitrović

Isti igralec je bil junak preobrata, v 62. minuti je namreč dosegel sedmi gol v sezoni in zadel za 2:1. Izkazalo se je, da je s tem postavil končni rezultat srečanja.

IB tako ostaja na drugem mestu, točko za vodilnimi Domžalami in naslednji teden gostuje v Hrpeljah.