Interblock je v 17. krogu RLL premagal Moravče s 4:0.

RLL: Interblock : Moravče 4:0 (1:0)
Velić (4), Pušnik (57, 63), Ćoralić (80/11-m)

Interblock: Mrežar (76. Cvijić), Babnik, Muratagić, Frelih (67. Karamatić), Svilar, Vrhovac (72. Jagodić), Filip, Ćoralić, Velić Kregar, Jakopič (46. Pušnik); trener: Konjević

Z zanesljivo zmago je Interblock hitro pozabil na nesrečen remi z Dolomiti na zadnji tekmi. Ljubljančani so v 17. krogu Regionalne Ljubljanske lige zanesljivo odpravili goste iz Moravč.

Prvi gol je padel že v četrti minuti, ko je po hitrem protinapadu lepo preigraval 18-letni Alex Velić in zadel za 1:0. Zanj je bil to drugi gol v sezoni. Kljub prevladi novih golov v prvem polčasu ni bilo. V drugem je vstopil Nejc Pušnik in hitro stvari postavil na svoje mesto. Najprej je z močnim strelom od daleč povišal na 2:0 in nekaj minut kasneje dosegel še svoj drugi gol na tekmi in že petega na sedmih tekmah v RLL. V končnici tekme po prekršku nad Željkom Jagodićem še enajstmetrovka za IB, zanesljivi realizator je bil Alen Ćoralić.

Naslednji konec tedna sledi premor med prvomajskimi prazniki, nato pa Interblock, ki je neporažen že pet tekem, gostuje v Litiji.