V Litiji nadaljevanje niza

06 May 2017 Objavil:

V 18. korgu Regionalne Ljubljanske lige je Interblock v gosteh premagal Litijo s 3:1.

RLL: Litija : Interblock 1:3 (0:1)
Halilović (80); Frelih (40), Ćoralić (49), Bosnić (93)

Interblock: Mrežar, Babnik, Muratagić (46. Bosnić), Drevenšek, Svilar, Frelih (69. Vrhovac), Ćoralić, Filip, Kregar (93. Karamatić), Velić (72. Dobnikar), Osredkar (57. Vrečič); trener: Konjević

Na gostovanju v Litiji je Interblock z zmago nadaljeval niz brez poraza, ki traja že šest tekem. V izenačenem in trdem prvem polčasu so gostje iz Ljubljane povedli pet minut pred odmorom, ko je po podaji s kota z glavo zaključil France Frelih. Za 18-letnika je bil to prvi gol v članskem moštvu.

IB je v drugem delu prednost hitro povišal po lepi akciji v 49. minuti. Odlično je v prostor podal Alex Velić, zanesljivo pa je zaključil prvi strelec moštva Alen Ćoralić, ki je zabil osmi gol v tej sezoni. Po nekaj zapravljenih priložnosti Interblocka pa so domači deset minut pred koncem rezultat znižali, zato je bil zaključek srečanja napet. Vse dvome je po protinapadu v sodniškem dodatku razblinil Kenen Bosnić, ki je postavil končni rezultat 3:1.