V 23. krogu lige U15 zahod je Interblock premagal Krko s 4:0.

U15Z: Interblock : Krka 4:0 (2:0)
Rep (7), Ostojić (35, 42, 61/11m)

Interblock: Lubej Fink, Bajrić, Pestotnik, M. Mitrović, Pajmon, D. Mitrović, Mulej (47. Dimc), Debeljak, Kenjar (61. Kolar), Ostojić, Rep; trener: Mežnaršič

Po presenetljivem porazu v Hrpeljah je Interblock na Ježici odgovoril z novo zmago. Tokrat je moštvo trenerja Aleša Mežnaršiča na Ježici visoko premagalo Krko s 4:0.

Začelo se je s hitrom vodstvom že po sedmih minutah. Tarik Kenjar je visoko ukradel žogo, Leon Rep pa je zanesljivo zaključil z roba kazenskega prostora za 1:0. Prednost je nekaj minut pred odmorom povišal Filip Nikola Ostojić, ki je zaključil po izjemnem prodoru Anžeta Pestotnika po levi strani.

V drugem delu je najprej Rep z glavo zadel vratnico, potem pa je Ostojić zabil še dva gola. Najprej je v 42. minuti izkoristil zmedo v gostujoči obrambi, potem pa še sam priigral in realiziral enajstmetrovko po dobri uri igre. Prvi strelec lige je v tej sezoni že pri 29 golih.