V zadnjem, 26. krogu lige U15 zahod je Interblock premagal Gorico s 5:0.

U15Z: Interblock : Gorica 5:0 (1:0)
M. Mitrović (38), D. Mitrović (52), Debeljak (59), Majstorović (59/ag), Dimc (73)

Interblock: Lubej Fink, Bajrić, Kolar, M. Mitrović, Pajmon, Jamnik (44. Mulej), D. Mitrović (58. Fridl Jarc), Debeljak, Pestotnik (51. Savić), Ostojić (51. Kenjar), Rep (44. Dimc); trener: Mežnaršič

Interblockova ekipa U15 je z visoko zmago končala zelo uspešno sezono. Ljubljančani so napolnili goriško mrežo in potrdili končno drugo mesto v ligi, kar klubu ni uspelo že od leta 2009. IB je na lestvici lige U15 zahod končal le za Domžalami in je najuspešnejša ljubljanska ekipa. Ob tem je sezono kot prvi strelec lige konačal napadalec Interblocka Filip Nikola Ostojić, ki je zabil kar 31 golov.

Kljub napadom in pritisku skozi celoten prvi polčas so morali domači na gol počakati do 38. minute, ko se je v gneči pred vrati najbolje znašel branilec Marko Mitrović in zadel za 1:0. V drugem deu je po hitri akciji ušel in zaključil njegov brat Darko Mitrović in tekmo odločil. IB je bil v nadaljevanju še bolj dominanten, gola Žana Debeljaka in Nika Dimca ob avtogolu gostov pa sta potrdila absolutno dominacijo ekipe Aleša Mežnaršiča na tej tekmi.