Na kolena spravili tretjeligaša

15 August 2017 Objavil:

Interblock je na prijateljski tekmi v gosteh ugnal Šenčur s 3:1.

Nogometaši Interblocka nadaljujejo s pripravljalnimi tekmami pred začetkom sezone v Regionalni Ljubljanski ligi. Tokrat so gostovali pri tretjeligaši Šenčurju in v zanimivi tekmi slavili s 3:1.

Ljubljančani so povedli v prvem polčasu, ko je pobegnil Alen Osmičević in lepo zaposlil osamljenega Agrona Shala, ta pa je zabil za 0:1. Domači, za katere je bila ta tekma generalka pred začetkom sezone, so na začetku drugega polčasa iz enajstmetrovke rezultat poravnali. A so v nadaljevanju še dvakrat zadeli gostje. Najprej je za 1:2 z lepo odmerjenim udarcem zabil Simon Zupančič, piko na i pa je z natančnim strelom po akciji Amarja Selimana in Zupančiča postavil Timotej Bojović