Remi za nadaljevanje niza

11 September 2017 Objavil:

V 3. krogu Regionalne Ljubljanske lige sta se Dob in Interblock razšla z rezultatom 1:1.

RLL: Roltek Dob B : Interblock 1:1 (0:1)
Ajkić (27/11-m)

Interblock: Mrežar, Lazić, Svilar, Gantar, Dobnikar, Bašić (46. Raković), Šušteršič (74. Vrhovac), Karamatić, Husejnović, Palčič (61. Brezovački), Ajkić (80. Kregar); trener: Perica

V 3. krogu RLL je ekipa Interblocka prvič ostala brez zmage, a tudi nadaljuje niz brez poraza. Na težkem, razmočenem igrišču je IB vodil po prvem polčasu, ko je enajstmetrovko uspešno realiziral Adis Ajkić. Novinec pri Interblocku je na prvih dveh ligaških tekmah zabil že tri gole.

V drugem delu je bil Ajkić najnevarnejši, ko je nevarno sprožil s prostega strela, a je domači vratar ubranil. Gostitelji so bili nevarnejši in so v 56. minuti z golom Andraža Kosa izenačili. Do konca se rezultat več ni spreminjal.

IB naslednji konec tekma čaka ljubljanski derbi s Svobodo, ki je po treh zmagah na vrhu lestvice.