11 September 2017 Objavil:

V 5. krogu SML in SKL remi in poraz proti Radomljam.

SML: Interblock : Radomlje 0:1 (0:0)

Interblock: Krošelj, Sojer, Perko (77. Šokčević), Pajnkihar (46. Kosi), Švab, Čufurović, Filip, Vešner Tičič (62. Stožinič), Maksimović (72. Zupančič), Veselaj, Kunič; trener: Karapetrović

Po nekaj dobrih predstavah je mladinska ekipa tokrat nastopila močno oslabljena in je morala priznati premoč novincu v ligi. Na razmočenem igrišču na Viču se domači niso najbolje znašli, ob zapravljenih priložnostih pa jih je zapustila tudi športna sreča. Na koncu so se gostje bolje znašli, izkoristili eno izmed priložnosti in slavili zmago.

SKL: Interblock : Radomlje 3:3 (1:3)
Dakić (20), Gantar (54/11-m), Obretan (71)

Interblock: Lubej Fink, Jamnik (41. Jeneš), Jerič, M. Mitrović, Pajmon, Gantar, D. Mitrović (41. Debeljak), Ristić, Pestotnik (61. Obretan), Dakić, Zagorac; trener: Lazić

Na zelo zanimivi tekmi šest golov in delitev točk. Interblock je tekmo dobro začel in povedel v 20. minuti s prvim golom v sezoni Kristiana Dakića. V nadaljevanju polčasa pa so gostje izkoristili slabe reakcije v obrambi IB in zabili tri gole ter vodili s 3:1. V drugem delu je Ljubljančane v igro vrnil kapetan Maks Gantar, ki je v 54. minuti uspešno izvedel enajstmetrovko, točko pa je rešil novinec Nejc Obretan, ki je s prvim golom za Interblock zadel za 3:3. V končnici tekme bi lahko domači celo zmagali, a niso izkoristili svojih priložnosti.