Novice

U15: Tokrat domov odšli brez točk

V nedeljo, 15.4.2018, je selekcija U15 gostovala v Dekanih v sklopu 21. kroga Lige U15 Zahod. Ekipa je kljub borbenosti domov odšla brez točk. Že v 8. minuti so Dekani povedli z 1:0. Interblock si je prizadeval za izenačenje rezultata, a jim to tokrat ni uspelo. Tekma se je končala z zmago nasprotnika.

V sklopu 21. kroga 1. SKL in 1. SML smo včeraj na Ježici gostili NK Mura

KADETI

Fantje so tekmo začeli odlično, saj je že kmalu po začetku tekme padel prvi gol. V 12. minuti je za vodstvo Interblocka z 1:0 zadel Žan Debeljak. Rezultat je ostal nepremenjen vse do 79. minute, v kateri je Kristian Dakič vodstvo Interblocka povečal na 2:0. Tekma se je tako končala s pomembno zmago NK Interblocka proti 8. uvrščenemu NK Mura.

V 15. krogu se je ekipa U14 v soboto, 14.4.2018, pomerila z NK Zagorje.

Fantje so tekmo začeli solidno in prvi polčas se je končal z neodločenim izidom. V drugem polčasu so nasprotniki pokazali premoč na igrišču in v 67. minut zadeli za vodstvo z 1:0. Že dve minuti zatem so svoje vodstvo še povečali in tekma se je žal končala z zmago nasprotnika.

U13: Remi proti Slovanu

V nedeljo, 8.4.2018, je selekcija U13 odigrala tekmo 14. kroga z NK Slovan.

V 27. minuti prvega polčasa je nasprotnik zatresel našo mrežo in polčas se je tako končal z prednostjo NK Slovana z 1:0. Drugi polčas je Interblock začel bolj agresivno in po nekaj minutah zadel za izenačenje rezultata na 1:1, gol je zadel Dino Kojić. Rezultat se ni spremenil vse do konca tekme in igra se je končala z remijem.

ČLANI: Tekma z NK Roltek Dob

V soboto, 31.3.2018, se je na Ježici odvijala tekma 14. kroga Regionalne Ljubljanske lige. Naša članska ekipa se je tokrat pomerila z NK Roltek Dob.

Takoj po začetku tekme je za Interblockovo vodstvo z 1:0 zadel Adis Ajkić. NK Roltek Dob je kmalu zatem rezultat izenačil, gol za 1:1 je zadel Žiga Avbelj. V 22. minuti so nasprotniki povečali vodstvo na 1:2 z golom Gašperja Repnika. Kljub trudu, naši fantje rezultata niso uspeli izboljšati, zato se je tekma končala z zmago nasprotnika.

Kadeti in mladinci proti Mariboru

Preteklo soboto, 31.3.2018, smo na domačem igrišču na Ježici v sklopu 19. kroga 1. SML in 1. SKL gostili nasprotnike iz NK Maribora. Kadeti so s tekmo pričeli ob 11.00, mladinci pa ob 13.00.

U15: Zmaga Triglav Kranja

V soboto, 31.3.2018, je selekcija U15 gostovala v Kranju v sklopu 19. kroga Lige U15 ZahodFantje Interblocka so skupno prejeli 4 gole, sami pa tokrat niso uspeli zatresti mreže nasprotnika. NK Triglav Kranj je zasluženo na 2. mestu lestvice in tudi tokrat je pokazal odlično igro in premoč na igrišču.

V sredo, 28.3.2018, je selekcija U13 odigrala tekmo 13. kroga z NK Bravo Publikum A na domačem igrišču.

Prvi polčas se je končal z neodločenim izzidom. V tem času nobena od ekipa ni uspela zatresti mreže nasprotnika. Kmalu po začetku drugega polčasa je NK Bravo s prostim strelom zadel za 0:1. Fantje rezultata niso uspeli izenačiti, zato se je tekma končala z zmago nasprotnika.

U13: Domžale tokrat premočen nasprotnik

Selekcija U13 je pretekli vikend pričela s spomladanskim delom 1. lige Mlajši dečki. V 12. krogu se je tokrat srečala z NK Domžale A, vodilnim na lestvici.

Tekma se je odvijala v Športnem parku domžale, kjer pa se naši fantje žal niso izkazali. Prvi gol so prejeli že v 16. minuti, kateremu je zaradi močnega pritiska Domžalčanov v 26. minuti sledil še drugi in minuto zatem še tretji (avtogol), ki pa se je zgodil zaradi nepazljivosti in premajhne natančnosti naših igralcev. Do konca tekme so Domžalčani zadeli še trikrat in postavili visok končen rezultat.

Ekipa U15 je pretekli vikend pričela s 18. krogom spomladanskega dela Lige U15 Zahod.

Na domačem igrišču so gostili nasprotnika, ki je bil tokrat NK Domžale. V 27. minuti je za vodstvo z 1:0 za NK Interblock zadel Luka Hafner. Vodstva jim žal ni uspelo zadržati, saj je tik pred koncem prvega polčasa v 45. minuti za izenačenje na 1:1 zadel Luka Milinovič. V drugem polčasu se rezultat igre ni spremenil, tekma se je tako končala z remijem.